Etykiety na rolce do drukarek

Etykiety na rolce do drukarek

Etykiety samoprzylepne na rolce posiadają wiele zastosowań. Doskonałe zarówno do drukarek, jak i ręcznego zapisania sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu, ale znajdują również swoje zastosowanie w użytku domowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet na rolce w sklepie internetowym Print&Stick.

Etykiety na rolce

Etykiety samoprzylepne na rolce są niezwykle uniwersalne. Mogą służyć między innymi do numerowania i kodowania przedmiotów w branży transportowej i logistycznej, adresowania paczek czy oznaczania pudeł i kartonów przy przeprowadzce. Posiadają specjalne perforacje, które ułatwiają odklejanie i aplikację. Etykiety na rolce przeznaczone są zarówno do drukarek termicznych, jak i termotransferowych. Gwarantują wysoką jakość wydruku, a zastosowany w nich klej gwarantuje doskonałe przyleganie zarówno do powierzchni gładkich, jak i zakrzywionych. Naklejki można aplikować ręcznie bądź za pomocą specjalnego aplikatora, który znacznie ułatwia i przyspiesza ten proces.

Etykiety samoprzylepne na rolce w sklepie internetowym Print&Stick

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości rolki do drukarki z samoprzylepnymi etykietami. Naklejki wykonane są z wysokiej jakości papieru z połyskiem bądź matem, a także termoczułego papieru „Eco”. W naszej ofercie dostępne są rolki bez zadruku przeważnie w białym kolorze. Charakteryzują się bardzo dobrą przyczepnością do większości powierzchni. Nie należy jednak wystawiać ich na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, a także szkodliwych substancji chemicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo etykiety na rolce przeznaczone do drukarek: EPSON, SATO, Zebra, Citizen czy Bixolon. W naszym sklepie dostępne są również rolki do drukarek przemysłowych ze zwiększoną liczbą etykiet na jednej rolce. Naklejki dostępne są w rożnych rozmiarach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet samoprzylepnych w sklepie internetowym Print&Stick.