Arkusze A4 matowe - klej odlepny/usuwalny

Etykiety z klejem odlepnym
Wśród asortymentu dostępnego w naszym sklepie internetowym Print&Stick znajdą Państwo również białe arkusze A4 z usuwalnym klejem. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność usunięcia naklejki w prosty i szybki sposób. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.
Etykiety odlepne w sklepie Print&Stick
Arkusze z usuwalnymi naklejkami wykonane zostały z bezdrzewnego papieru. Dzięki temu zachowują swoją sztywność nawet po bardzo szybkim zadruku w urządzeniach przemysłowych. Dostępne w naszym sklepie Print&Stick arkusze z etykietami łatwo usuwalnymi charakteryzują się wysoką jakością oraz spełniają normy bezpieczeństwo RoHS i REACH.

Naklejki usuwalne pokryte są specjalnym klejem odlepnym, umożliwiającym bezproblemowe usunięcie naklejonej etykiety. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba bezproblemowego pozbycia się naklejki i na przykład zastąpienia go inną. Etykiety dostępne w naszej ofercie po usunięciu nie pozostawiają nieestetycznych pozostałości kleju.
Jedno opakowanie zawiera 100 sztuk arkuszy A4. Etykiety dostępne są w różnych rozmiarach – 210 × 297 mm, 210 × 148 mm, 105 × 148 mm.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet samoprzylepnych w sklepie internetowym Print&Stick.

 

Wyświetlanie 1–9 z 10 wyników