Arkusze A4 matowe - kółka

Etykiety okrągłe na arkuszach A4
W asortymencie sklepu internetowego Print&Stick znajda Państwo wysokiej jakości etykiety okrągłe posiadające szerokie zastosowanie. Przeznaczone są zarówno do drukarek, jak i pisania odręcznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Etykiety okrągłe w sklepie Print&Stick
Samoprzylepne okrągłe etykiety znajdują się na wysokiej jakości arkuszach A4 wykonanych z papieru bezdrzewnego. Ich grubość oraz wysoka jakość surowca gwarantują odpowiednią sztywność nawet przy bardzo szybkim zadruku. Okrągłe naklejki w naszym sklepie dostępne są w różnych średnicach. Na jednym arkuszu znajduje się od 12 do 88 okrągłych etykiet.

Naklejki okrągłe doskonale sprawdzają się przy eleganckim etykietowaniu produktu. Swoim kształtem przyciągają uwagę, dlatego warto umieszczać na nich ważne informacje. Sprawdzają się również w użytku domowym, do oznaczania produktów kosmetycznych, przypraw czy przetworów. Doskonale przylegają zarówno do gładkich, jak i zakrzywionych powierzchni. Znajdują również swoje zastosowanie w marketingu do oznaczania różnego rodzaju gadżetów bądź jako osobny element identyfikacji wizualnej.
 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet samoprzylepnych okrągłych w sklepie internetowym Print&Stick.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5