Etykiety nakazu

Etykiety samoprzylepne znakinakazu

Etykiety nakazu

W asortymencie sklepu internetowego Print&Stick znajdziecie Państwo etykiety z piktogramami nakazu, które charakteryzują się trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Etykiety posiadają wszelkie certyfikaty i atesty i są zgodne z obecnymi normami ISO. Na każdej etykiecie znajduje się biały okrąg, niebieskie tło oraz biała grafika.

Oferowane przez nas piktogramy nakazu wydrukowane zostały na wysokiej jakości materiale – folii polipropylenowej. Materiał został wzbogacony również o laminat z propylenu, który skutecznie chroni całość etykiety przed działaniem czynników, takich jak środki dezynfekujące, myjące oraz rozpuszczalniki. Niektóre z dostępnych w naszym sklepie etykiet nakazu wydrukowane zostały na folii poliestrowej.

Trwałość etykiet nakazu to również zasługa specjalnego druku z wykorzystaniem pigmentów światłoczułych, co sprawia, że piktogram nie blaknie i jest czytelny nawet po długim czasie użytkowania. Zastosowany klej przylega do większości powierzchni niezależnie od jej kształtu.

Piktogramy BHP są przeznaczone do oznaczania przestrzeni i elementów w przestrzeni publicznej, w magazynach, przedsiębiorstwach czy firmach. Ich zadaniem jest informowanie o panujących w danych miejscu zasadach, a także obowiązkowym zachowaniu w danych sytuacjach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet samoprzylepnych w sklepie internetowym Print&Stick.

Wyświetlanie 1–9 z 52 wyników