Etykiety ADR GHS BHP

naklejki bhp ostrzegawczeEtykiety informacyjne

Etykiety samoprzylepne posiadają wiele zastosowań. Jednym z nich może być informowanie i ostrzeganie o różnego rodzaju niebezpieczeństwach, nakazach bądź zakazach. W ofercie naszego internetowego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości gotowe etykiety informacyjne, który doskonale sprawdzą się zarówno w większych przedsiębiorstwach, jak i mniejszych firmach.

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem w sklepie Print&Stick

Etykiety samoprzylepne dostępne w naszym sklepie cechują się wysoką trwałością nadruku.Wykonane są z różnych materiałów:

  • folia poliestrowa z dodatkiem laminatu z poliestru,
  • folia polipropylenowa z dodatkiem laminatu z polipropylenu.

Zastosowane materiały gwarantują trwałość etykiety samoprzylepnej, a także jej odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Etykieta samoprzylepna jest również odporna na środki myjące czy rozpuszczalniki. Zastosowany laminat skutecznie zabezpiecza nadruk przed rozmazaniem i uszkodzeniem. Etykiety informacyjne drukowane są za pomocą światłoczułych pigmentów, które zapobiegają blaknięciu naklejki. Zastosowany w nich klej doskonale przylega zarówno do gładkich, jak i bardziej zakrzywionych powierzchni. Samoprzylepne etykiety nie odklejają się i mogą być wykorzystywane w trudnych warunkach atmosferycznych. Aby cieszyć się trwałością etykiety, warto zadbać o właściwe przygotowanie powierzchni, do której ma być przyklejona. Najlepiej, aby była ona odtłuszczona i pozbawiona kurzu.

W ofercie naszego sklepu znajdują się:

  • etykiety nakazu – okrągłe etykiety, z niebieskim tłem i białym nadrukiem,
  • etykiety zakazu – okrągłe etykiety, z białym tłem, czarnym nadrukiem i czerwonym przekreślonym okręgiem,
  • etykiety ostrzegawcze – etykiety w kształcie trójkąta, z żółtym tłem i czarnym nadrukiem,
  • etykiety GHS – etykiety w kształcie rombu, z białym tłem i czerwoną ramką; niezbędne przy oznaczaniu substancji chemicznych i mieszanin.

Wszystkie, dostępne w ofercie, etykiety samoprzylepne są zgodne z obecnymi normami ISO.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet samoprzylepnych w sklepie internetowym Print&Stick.