Produkty

Flexolabels  >  Produkty  >  Etykiety arkuszowe A4  >  Arkusze A4 fluorescencyjne

Arkusze A4 fluorescencyjne

Etykiety fluorescencyjne

Etykiety fluorescencyjne dostępne w naszym sklepie Print&Stick to wysokiej jakości produkt, który jest kompatybilny z większością drukarek atramentowych, laserowych czy kserokopiarek. Bezdrzewny papier zachowuje swoje właściwości nawet po bardzo szybkim zadruku gwarantując czytelny i trwały druk. Etykiety fluorescencyjne prawidłowo przylegają zarówno do płaskich, jak i zakrzywionych powierzchni.

Kolorowe etykiety samoprzylepne A4 dostępne w naszym sklepie przycinane są laserowo, co gwarantuje równe kształty i łatwe odklejanie od arkusza. Sprawdzają się zarówno w dużych przedsiębiorstwach, małych firmach, jak i w domu. Doskonałe do porządkowania dokumentów, oznaczania przedmiotów.

Etykiety fluorescencyjne przykuwają wzrok, dlatego warto umieszczać na nich również istotne informacje. Intensywny kolor od razu zwraca uwagę, dlatego naklejki tego typu sprawdzają się u osób uczących się bądź… zapominalskich. Doskonałe do notowania ważnych informacji w zeszytach czy kalendarzach.

W naszej ofercie dostępne są etykiety fluorescencyjne w kilku kolorach – żółty, zielony, czerwony ¬– a także różnych rozmiarach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kolorowych etykiet samoprzylepnych w sklepie internetowym Print&Stick.