Arkusze A5/A6

Etykiety samoprzylepne A5 i A6

Etykiety samoprzylepne A6 i A5 dostępne w naszym sklepie internetowym Print&Stick doskonale sprawdzają się zarówno do zadruku mechanicznego, jak i ręcznego. Polecane są do drukarek laserowych, atramentowych oraz kserokopiarek. Wysoka jakość bezdrzewnego i niepowlekanego papieru gwarantuje wysoką jakość zadruku oraz jego wyjątkową trwałość. Etykiety samoprzylepne A5 i A6 dostępne w naszym sklepie charakteryzują się również wysokiej jakości klejem akrylowym, który zapewnia idealne przyleganie do powierzchni płaskich i zakrzywionych.

Etykiety A6 oraz naklejki A5 wykorzystywane są najczęściej w przemyśle do etykietowania większych rozmiarów produktów. Sprawdzają się również w mniejszych firmach oraz w użytku domowym. Mogą służyć między innymi do oznaczania szafek, regałów czy dokumentów. Okazują się być również doskonałym rozwiązaniem przy adresowaniu paczek i przesyłek. Mogą pełnić również rolę informacyjną i ostrzegawczą.

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są arkusze z etykietami w różnych rozmiarach z nacięciem, ułatwiającym odklejanie. Pakowane są od 200 do nawet 1000 arkuszy w jednej paczce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet samoprzylepnych w sklepie internetowym Print&Stick.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4