"Promocja" "Wyprzedaż" "Rabat"

naklejki z napisem promocja

Etykiety reklamowe i promocyjne

Etykiety reklamowe dostępne w ofercie naszego sklepu Print&Stick wykorzystywane są w celu poinformowania o rabacie bądź promocji. Ich podstawowym zadaniem jest przede wszystkim przyciągnięcie wzroku klienta. Etykiety reklamowe powinny zatem charakteryzować się intensywnym kolorem oraz być czytelne.

Etykiety w ofercie sklepu Print&Stick

W ofercie naszego sklepu internetowego Print&Stick dostępne są wysokiej jakości etykiety reklamowe, które doskonale sprawdzą się w większości branż. Na etykietach znajdują się napisy bezpośrednio informujące o promocji, rabacie, jego wartości np. „-10%”, a także o promocjach typu „2+1”. Etykiety promocyjne przeznaczone są do aplikacji na różnego rodzaju produktach w celu wyeksponowania ich na sklepowych półkach. W ofercie znajdują się etykiety wydrukowane na papierze kolorowym i fluorescencyjnym, aby zwrócić uwagę kupującego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet reklamowych w naszym sklepie internetowym Print&Stick. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszym asortymentem zapraszamy również do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3