PRODUKTY

Zawieszki syntetyczne

Etykiety pętelkowe:
Stosowane są głównie w szkółkach leśnych oraz plantacjach hodowlanych i służą identyfikacji drzew i krzewów. Etykiety te są odporne na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje wieloletnie ich wykorzystanie. Pętelki wykonane są z białego materiału syntetycznego, dostępny w postaci niezadrukowanej jak i wielobarwnej, doskonale nadające się do dalszego zadruku termotransferowego. Pętelki takie są odporne na deszcz, promieniowanie UV, temperaturę, kurz, brud, wpływ środków chemicznych i uszkodzenia mechaniczne.

Przywieszki plastikowe:
Poza przemysłem włókienniczym stosowane są także w przemyśle drzewnym. Znakowanie drewna w tartakach lub składach drewna wymaga stosowania specjalnych oznaczeń. Takie przywieszki przymocowane do drewnianych elementów (również z zadrukiem termotransferowym), nie ulegają zniszczeniu w procesie suszenia, impregnowania i przechowywania. Ułożone i składowane drewniane belki lub płyty są oznaczane za pomocą specjalnych znaczników plastikowych zawierających informacje na temat gatunków, rozmiar i datę produkcji. Małe etykiety na których widnieje nazwa towaru, adres producenta i numer partii mogą być drukowane w tartakach a później za pomocą „oczka” doczepiane do partii towaru.

Przywieszki "wineglass":
Można je stosować z powodzeniem na opakowaniach owoców i warzyw. Wstępnie wielobarwnie zadrukowane: z logo lub zdjęciem produktu, adresem producenta. Na drugiej stronie możliwe do zadruku termicznego lub termotransferowego następujących informacji: nazwę oraz wagę produktu, datę ważności, numer serii lub kodu. Wielobarwne zawieszki "WINEGLASS" wpływają na estetykę i wygląd zapakowanego produktu.