PRODUKTY

Bilety i przywieszki kartonowe

Etykiety kartonowe są wykorzystywane głównie do etykietowania sprzedaży detalicznej odzieży. Precyzyjne oznakowanie wyrobów włókienniczych, potwierdzające nazwę i adres producenta oraz informacje o produkcie powinno być zgodne ze standardami przemysłu odzieżowego. Informacji o produkcie, takich jak warunki prania, skład materiału i wielkość ma zasadnicze znaczenie dla Klienta.

Etykiety kartonowe mogą być również używane jako bilety parkingowe oraz bilety na różne imprezy sportowe i kulturalne. Stałe informacje na bilecie (adres, numer telefonu, strona internetowa) mogą być wydrukowane wcześniej a personalizowane na życzenie informacje na temat zdarzenia (data, godzina, numer) mogą być drukowane bezpośrednio w kasie.

Nasze możliwości technologiczne pozwalają nam na wielokolorowe zadrukowanie przywieszek oraz biletów, a także stosowanie nowoczesnych technik, takich jak lakierowanie, druk z zabezpieczeniami lub wytłaczanie. Ofertę biletów i przywieszek kartonowych opieramy na szerokiej gamie produktów (kartonu matowego lub tektury z połyskiem a także materiałów syntetycznych), w różnych gramaturach, jak również w różnych rozmiarach i kształtach